Typhoon Oto Led Aksesuar

Hakkımızda

Videoyu oynat

Hakkımızda

Teknolojinin hızla gelişmeye devam ettiği günümüzde Globalleşen ve gelişimi sürekli hızlanan teknoloji ve ağırlaşan rekabet koşulları, geleceğin stratejik teknoloji ve ürünlerine yönelik yoğun ve sürekli AR-GE etkinliğini kaçınılmaz kılmaktadır.

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan JESE GLOBAL, 2013 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en güvenilir ve en iyisi olmak için Bilinmeyeni bilme, geliştirmeye yönelik bilimsel teknolojik faaliyetler oluşturma, mevcut bilgiyi veya teknolojiyi yeni düzenlemelerle daha iyiye doğru yönlendirme, üretim tekniklerinin, bilimsel ve teknolojik olarak iyileştirilmesine yönelik çalışmalara hızla devam etmektedir.

JESE GLOBAL’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. JESE GLOBAL’ın, otomotivde TYPHOON LED  ve TMT Oto Yedek Parça, turizmde Jese Global Travel Agency , yeme-içme sektöründe de bünyesinde Silkway Robotik Akıllı Mutfak Yemekleri gibi markaları bulunmaktadır.

Türkiye’de sektöründe değişimin öncüleri arasında çalışmalar yapan JESE GLOBAL, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. JESE GLOBAL standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Misyonumuz;

“Otomotiv yedek parça ve aydınlatma teknolojileri sektörü için ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz kaliteli, sektöründe öncü ve farklı ürünleri, müşteri odaklı yaklaşımla Türkiye ve Dünya pazarlarına sunarak ticari ve sınai amaçlarını gerçekleştirirken, yerli ve milli marka olan TYPHOON markasını Türkiye ve Dünya pazarlarına tanıtarak ,Türkiye ekonomisine katma değer sağlamak.’’

Vizyonumuz;

“ Ülkemize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesinden güç alarak Otomotiv yedek parça ve aydınlatma teknolojileri sektöründe dünyanın tercih edilen firmalarından olmak.”

× WhatsApp İletişim